Jdi na obsah Jdi na menu
 


Chester o novém albu

19. 9. 2007
Jaký je nahrávací proces?

Je to sranda. Všichni dostáváme šanci se kreativně projevit. Producent našeho alba Rick Rubin s námi pracuje stylem, kterým jsme nikdy album nevytvářeli, takže to je pro nás úplně jiné. Každého z nás napadají nějaké nápady, potom se sejdeme a pracujeme na tom všichni jako kapela. Dohromady jsme se rozhodli kam budou naše songy směřovat... tohle album bude hnán více zpěvem než kdykoliv předtím. Jako obvykle Mike a Já píšeme texty, a ostatní z kapely skládají jejich části hudby. Je to strašně moc práce, ale já svou práci miluju, takže je to pro nás vlastně sranda.


Píšete texty s Mikem dohromady?


Oba píšeme texty i melodie, a oba máme osobní věci o kterých píšeme, takže některé songy jsme vytvářeli odděleně a potom je spojili a pracovali na nich společně.


Je tvoje psaní textů reakce na tvůj osobní život?


Hodně se od Meteory změnilo. Vzal jsem si Talindu, a mám 3 syny, takže hádám, že jsem trochu vyrostl a jsem o něco starší, stejně tak i hudba. Nemůžete opakovat pořád ty samé věci v životě a neučit se dál. U mě je to stejné s hudbou.


Budou texty podobné předešlým deskám nebo máme očekávat něco úplně jiného?

Obojí! Stále jsme Linkin Park, a to taky uslyšíte. Ale máme spoustu úplně nového materiálu, který jste od nás určitě neslyšeli. Rick Rubin produkuje tuhle desku, a udělal mnoho velice rozdílných typů desek pro různé interprety. Chtěli jsme udělat něco nového, přesto si ale zanechat svůj styl.

od nej pro nás:
Nemůžeme se dočkat až naši novou muziku uslyšíte. Díky moc za podporu, naši fanoušci pro nás znamenají svět, a hrozně se na vás těšíme.